Kategorijos
Sveikata

Keto Balance – maisto papildai lieknėjimui

Keto Balance
LIEKNĖJIMO METODAS KURIO NIEKADA NEBANDĖT


👍 Riebalų pavertimas energija
👍 Energijos ir geros nuotaikos padidėjimas
👍 Sumažėjęs alkio jausmas

Ketogeninė dieta yra vienas iš efektyviausių ir populiariausių kūno formavimo metodų. Žmonės, kurie pasirenka šį svorio metimo būdą, labai tikisi rezultatų. Ši dieta patraukia dėmesį ir dėl to, kad joje galima valgyti daug skanaus ir riebaus maisto, kuris anksčiau niekada nebuvo siejamas su sveika mityba. Šiandien norime išsiaiškinti visas šios technikos ypatybes ir atskleisti paslaptis, kurių mitybos specialistai jums nepasakys.

Naudinga informacija:

Ketogeninė dieta – tai mažai angliavandenių turinti dieta, kurioje vyrauja riebus maistas, tačiau angliavandenių praktiškai nėra. Iš pradžių tokia mityba buvo naudojama medicininiais tikslais (ypač kaip vienas iš vaikų epilepsijos ir autizmo gydymo būdų). Tačiau naujausi moksliniai tyrimai rodo, kad riebi, ribojama angliavandenių dieta turi platesnę naudą organizmui. Visų pirma, amerikiečių mokslininkai patvirtino, kad ketozės būsenoje sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, pagreitėja medžiagų apykaitos procesai ir sparčiai degina riebalus.

Tai davė impulsą plėtoti visą maisto papildų pramonės tendenciją, kuria siekiama padidinti ketogeninės dietos veiksmingumą. Vienas iš populiariausių šios serijos gaminių yra Keto Balance maisto papildai lieknėjimui. Palyginti su kitais konkurentais, šioje formulėje yra tik 100% natūralių ingredientų, ji nesukelia priklausomybės, nesukelia alergijos ir nesukelia papildomo streso širdžiai.

Keto Balance – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Kodėl aš lieknėju valgydamas riebiai? Šis klausimas atrodo gana logiškas, atsižvelgiant į tai, kad riebaus maisto vartojimas visada buvo laikomas uždraustas idealiai figūrai. Pasirodo, mūsų organizmas skirtingai suvokia skirtingus maisto komponentus. Vienas iš pagrindinių organizme kaupiamų riebalų šaltinių yra gliukozė, kuri daugiausia gaunama skaidant angliavandenius. Kai sąmoningai ribojame prieigą prie angliavandenių, tai sukelia tam tikrus medžiagų apykaitos pokyčius. Kad gautų energijos visiems organams ir ląstelėms palaikyti, organizmas turi suskaidyti savo riebalų sankaupas. Ši būsena vadinama ketoze. Būdami jame pagrindiniu organizmo „kuru“ tampa ne gliukozė, o ketonai.

Kokie gali būti sunkumai? Visavertės ketozės atsiradimas tik tuo atveju, jei laikomasi ketogeninės dietos, užtruks nuo 7 iki 10 dienų. Daugelis žmonių negali to ilgai ištverti ir patiria vadinamąjį „angliavandenių skilimą“. Keto Balance lieknėjimo papildai padės to išvengti. Produktas rekomenduojamas visiems riebalų deginimo procesams paspartinti. Formulė pradeda ketozę per 40 minučių po 1 kapsulės suvartojimo, o tai leidžia efektyviai atsikratyti antsvorio tiesiogine prasme iškart po programos pradžios.

Keto Balance greitam riebalų deginimui sukurtas tik iš ekologiškų ingredientų. Pagrindinės produkto sudedamosios dalys yra gvaranos ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, L-karnitinas, aviečių ekstraktas, taip pat pagalbiniai vitaminai ir antioksidantai.

Keto Balance aprašymas:

  • Išprovokuoja ketozę per 40-60 min.
  • Blokuoja lėtinį alkį.
  • Greitina medžiagų apykaitą.
  • Sumažina cukraus kiekį kraujyje.
  • Išvalo kraujagysles nuo cholesterolio.
  • Gerina odos būklę.
  • Mažina glikogeno atsargas kepenyse.
  • Sumažina juosmenį ir klubus.
  • Šalina celiulitą.

Matyt Keto Balance vaistineje neparduoda. Šis produktas yra prieinamas tik internete ir yra parduodamas be recepto kaip maisto papildas suaugusiems. Kad kurso rezultatai būtų tikrai įspūdingi ir ilgalaikiai, būtina derinti šio produkto vartojimą su ketogenine dieta.

Vartojimas: po 1 kapsulę 3 kartus per dieną, užsigeriant dideliu kiekiu vandens. Tęskite kursą 30 dienų, po to galite padaryti pertrauką. Prieš naudodami pasitarkite su gydytoju ar kitu licencijuotu sveikatos priežiūros specialistu. Neviršykite didžiausios paros dozės.

Ką mano mitybos specialistai Keto Balance Lietuva:

Ketogeninės dietos pagalba tikrai galite numesti iki -10 kg per mėnesį. Bet aš visada įspėju savo pacientus, kad bet kokia dieta reiškia dietos susiaurėjimą. Taigi organizmas gali jausti daugelio naudingų mikro ir makro elementų, esančių angliavandeniuose, trūkumą. Štai kodėl aš rekomenduoju Keto Balance užsisakyti ir vartoti šias kapsules kaip papildomą vitaminų kompleksą. Šiame produkte yra daug naudingų medžiagų, kurios leidžia išlaikyti jūsų organizmą ketozėje ir užkirsti kelią „keto gripui“. Be to, Keto Balance kaina atrodo labai nebrangiai, palyginti su kitais analogais.

Jei norite Keto Balance pirkti Lietuvoje, pasinaudokite oficialios svetainės pasiūlymu ir palikite internetinę paraišką. Pardavėjas žada greitą aptarnavimą ir prekių pristatymą į bet kurį mūsų šalies regioną. Keto Balance pristatymas atliekamas per kelias dienas, o siuntinys apmokamas gavus.