Kategorijos
Sveikata

Owl Vision Pro – naktinio matymo prietaisas

Owl Vision Pro
Žiūrėkite aiškiai 100% tamsoje


👍 Naudojimas dieną ir naktį
👍 Reguliuojamas 7 lygių infraraudonųjų spindulių
👍 4x optinis ir 5x skaitmeninis priartinimas
👍 Full HD nuotraukų ir vaizdo įrašų įrašymas
👍 Atsparus vandeniui ir dulkėms
👍 Puikiai tinka laukinės gamtos stebėjimui, namuose

Naktinio matymo prietaiso pasirinkimas lauko veiklos, medžioklės ar žvejybos mėgėjams visada yra gana sunkus. Dėl didelės šių įrenginių modelių, modifikacijų ir klasifikacijų įvairovės nepatyrusiam vartotojui gali kilti įvairių klausimų. Be to, gamintojo deklaruojamos įrenginio techninės charakteristikos ir galimybės ne visada atitinka realius jo taikymo rezultatus. Šiandien mes kalbėsime apie populiariausius modelių tipus, kurie leis jums teisingai pasirinkti. Be to, trumpai apžvelgsime modelį OwlVision Pro, kuris yra įtrauktas į šių metų bestselerį.

Yra kelių tipų naktinio matymo prietaisai: monokliai, akiniai ir žiūronai.

Kas yra monokuliaras? Šis prietaisas, kuris yra vienos akies vienetas ir skirtas orientuotis tamsoje. Aukštos kokybės monokuliaras leidžia matyti objektus ir objektus, esančius skirtingais atstumais nuo jūsų dabartinės vietos. Profesionalesni modeliai taip pat aprūpinti infraraudonųjų spindulių sistema, optiniu priartinimu ir kitomis papildomomis funkcijomis. Monokuliaras patraukia dėmesį dėl savo kompaktiško dydžio, lengvo naudojimo. Kita vertus, skirtingai nei naktinio matymo akiniai, monokuliaras nėra labai patogus nešioti, nes viena ranka bus nuolat užimta norint laikyti šį įrenginį.

Naktinio matymo akiniai leidžia matyti tamsoje, tačiau jiems nereikia papildomų laikiklių. Paprastai jie montuojami ant galvos ir leidžia lengvai naršyti erdvėje, atlaisvinant rankas. Žinoma, tai yra labiau unikalus sprendimas, tačiau paprastai akiniai nesuteikia normalaus vaizdo aproksimacijos ir jų funkcionalumas gerokai sumažėja.

Naktinio matymo žiūronai yra vienas geriausių ir universaliausių sprendimų. Techniniu požiūriu šio tipo įrenginiai pasižymi plačiausiomis ir unikaliausiomis charakteristikomis, kurios užtikrina aukštą efektyvumą įvairiomis sąlygomis. Šiuo metu laikomas vienu geriausių šios klasės modelių Owl Vision Pro naktinio matymo prietaisas. Tai novatoriškas modelis, pasižymintis profesionalaus lygio techninėmis savybėmis, tačiau tuo pat metu prieinamas rinkoje už nedidelę kainą.

Owl Vision Pro – aprašymas, kaina, pirkti, užsisakyti, pristatymas

Owl Vision Pro yra patvarus žiūronas, leidžiantis naršyti prieblandoje ir 100 % tamsoje. Sistema aprūpinta keliomis sistemomis ir funkcijomis, kurių konkurentai neturi. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės ir smūgiams atsparių medžiagų. Įrenginys yra kompaktiško dydžio ir lengvo svorio, todėl idealiai tinka stovyklavimui, medžioklei, žvejybai, laukinės gamtos stebėjimui ar kaip namų apsaugos sistema. Ir svarbiausia, kad Owl Vision Pro kaina yra pigesnis nei kiti analogai.

Owl Vision Pro aprašymas:

1. Naktinis ir dienos matymas.

Dėl šiuolaikinių technologijų naudojimo Owl Vision Pro Lietuva užtikrina statinių ir judančių objektų matomumą beveik visiškoje tamsoje. Tai leidžia lengvai naršyti reljefą net naktį. Perjungus į „Dienos“ režimą, naktinio matymo funkcija bus automatiškai išjungta ir galėsite naudotis įrenginiu kaip įprastu žiūronu.

2. Infraraudonųjų spindulių.

Sistema turi 7 režimus, skirtus reguliuoti infraraudonųjų spindulių intensyvumą. Tai leidžia maksimaliai tiksliai atskirti gyvus objektus (žmones, gyvūnus) nuo daiktų. Integruotas jutiklis reaguoja į judesį ir gali pradėti filmuoti tuo metu, kai į kadrą patenka gyvūnai ar žmonės.

3. Trikojis.

Kita priežastis Owl Vision Pro užsisakyti yra specialus sulankstomas trikojis, ant kurio galite lengvai pritvirtinti šį įrenginį ir visą parą fotografuoti laukinę gamtą. Sulenktas trikojis neužima daug vietos, o specialių tvirtinimo detalių dėka bet kokiomis sąlygomis saugiai laiko naktinio matymo įrenginį.

4. Nuotrauka ir vaizdo įrašas.

Sistemoje yra Full HD vaizdo įrašymo funkcija, leidžianti įrašyti vaizdo įrašą arba fotografuoti rankiniu arba automatiniu režimu. Tai labai patogi funkcija, kurios dėka tikrai nepraleisite svarbiausių akimirkų.

5. Optinis / skaitmeninis priartinimas

Jei nuspręsite Owl Vision Pro pirkti Lietuvoje, atkreipkite dėmesį į kitą naudingą funkciją. Įrenginys turi 4x optinį priartinimą, taip pat 5x skaitmeninį priartinimą. Tai leidžia priartinti, matyti objektus, esančius toli nuo fotografavimo vietos, išlaikant aiškų vaizdą.

6. Neperšlampamas korpusas.

Prietaiso korpusas yra gerai apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių, taip pat nuo mechaninių pažeidimų. Tai idealus sprendimas lauko entuziastams, vertinantiems aukštą kokybę ir patikimumą.

Nepavyko rasti Owl Vision Pro parduotuvė? Šiuo atveju yra viena paprasta rekomendacija: užsisakykite originalų modelį internetu. Norėdami tai padaryti, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą. Susisiekite su gamintoju ir pateikite užsakymą svetainėje dabar. Owl Vision Pro pristatymas atlikta per kelias dienas.